Miejsce obrad


Wieliczka jako miasto pełni funkcję typowo turystyczną. Znana jest z unikatowej w skali świata Kopalni Soli, którą odwiedza rocznie ponad milion turystów z całego świata.

W 1978 roku została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Ludzkości UNESCO, na którą trafiają tylko najpiękniejsze zabytki świata. Wielicka Kopalnia Soli jest obiektem unikalnym na skalę światową. Kopalnia Soli Wieliczka to Kaplice, liczne komory i jeziorka solankowe. Dla chętnych zostały przygotowane różnego rodzaju ekscytujące trasy turystyczne. Pochodzący z XIV wieku szyb Regis jest najstarszym istniejącym w Wieliczce szybem górniczym. Zwiedzanie Trasy Górniczej w Kopalni Soli nie jest zwykłą wędrówką, ale prawdziwą wyprawą przez stulecia. Dwie nowoczesne windy zamontowane w szybie, działają niczym wehikuł czasu przenosząc turystów w okres średniowiecza oraz renesansu. Zwiedzanie rozpoczyna się w Szybie Daniłowicza 243 m pod ziemią, natomiast kończy w Podszybiu Szybu Daniłowicza na poziomie 135 m pod ziemią. Polecamy również nowo otwartą Tężnię Solankową przy Kopalni Soli.

Hotel Lenart **** -  spełniający wymogi czterogwiazdkowego obiektu, to kwintesencja nowoczesności, luksusu i stylu. Lokalizacja w zabytkowej Wieliczce czyni z niego idealne miejsce zarówno dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas i odwiedzić najważniejsze atrakcje regionu, jak i dla tych, którzy pragną odpocząć i zrelaksować się w naszym Centrum Wellness & Spa. Proponujemy wyjątkowy nocleg blisko Krakowa, w centrum Wieliczki. Hotel znajduje się w odległości 20 minut od Rynku Głównego w Krakowie.

www.hotellenart.pl

Wskazówki dojazdu


 

OrganizatorzyPartner Główny

 

Partner


 

Partner Medialny 

Ważne informacje

17 maja 2017

jest ostatnim
dniem rejestracji
na konferencję
Rejestracja kończy się za:
 
dni
godzin
minut

Miejsce

Hotel Lenart ****
ul. G. Narutowicza 1 
32-020 Wieliczka